Petropol A.Ş. 25 yıllık tecrübelerin birikimi ile Türk girişimciler tarafından tamamen kendi öz sermayesiyle 2015 yılında yıllık 60000 ton üretim kapasitesi ile Sakarya’nın Geyve ilçesinde üretime başlamış bulunmaktadır.

Türkiye’de ve dünyada ilk olarak Türk mühendis ve teknik elemanların geliştirdiği teknoloji ve know-how değerleri ile atıl durumdaki petrol ve petrol türevi değişik prime veya recycle ürünlere asfaltik özellikler kazandırarak ülkemiz ve dünyamız çevre eko sistemine ve ekonomisine katkı sağlamaktadır.
Şirketimiz üretim esnasında oluşan gazları hava kirliliğine sebep olmamak için yok etmeyi hedef edinmiş ve bunun sonucunda kendi dizayn ettiği yeşil baca teknolojisi ve arıtım sistemleri sayesinde dumansız, kokusuz ve çevre dostu üretimi ilke edinmiştir.

Petropol A.Ş. inovasyon, güvenirlik, sürdürülebilirlik ve kalite değerlerini benimseyerek her geçen gün büyümekte ve pazar payını artırmaktadır.

‘’Su Yalıtımında Kullanılan Yüksek Asfalten İçeren İzolasyon Katkı Malzemesi, Çatı Kaplamasında, Rutubet Yalıtımında ve Su Yalıtımında Kullanılan Bitümlü Astar, Çatı Kaplamalarında Koruyucu Kaplama Olarak Kullanılan Bitüm Emülsiyonları Üretimi ve Satışı’’

Yaşanabilir Bir Dünya İçin Petropol…

Comments are closed.